Posłowie – Mistrz ceremonii

Witajcie ponownie, albo może po raz pierwszy, jestem Mizushiro Mizuki.
W prawdziwym świecie panuje zima, zbliża się koniec roku, a w książce mamy środek lata i festiwal Bon. Z okładki wita nas Eiri, jednak nie w mundurku, a w codziennym ubraniu. Jej spodenki są wspaniałe, prawda?
Tym razem fabuła miała przypominać opowieść poboczną. Nie tylko okładka odróżnia tę książkę od poprzednich tomów. Po pierwsze, nie dzieje się w zakładzie, skazani mordercy zostali zamienieni na zawodowych morderców, dołączyliśmy plakat, a w dodatku jedna z głównych postaci, Maina, została całkowicie wykluczona z opowieści… Mimo tylu zmian posłowie wciąż ma bardzo ograniczoną ilość stron, więc przejdę do podziękowań.
Mojemu edytorowi, Gibu, ilustratorowi Namanie, Musicago Graphics za projekty, korektorom, osobom zaangażowanym w reklamę, przyjaciołom, rodzinie, krewnym, wszystkim osobom w jakikolwiek sposób zaangażowanym w publikację tej książki oraz czytelnikom wspierającym Psycho Love Comedy: serdecznie dziękuję! To dzięki Wam ta seria może pożyć jeszcze trochę dłużej.
Tom piąty ukaże się następnej wiosny. Będzie opowiadać o festiwalu sportowym, gdzie Syamaya oraz inni starsi osadzeni zasieją chaos. No i pojawi się także „pewna osoba”, która w tomach trzecim i czwartym działała zza kulis. Do zobaczenia.
Mizushiro Mizuki, podczas pisania słuchający Enter Shikari.