Posłowie – Mistrz ceremonii

Miło mi was poznać albo witam ponownie. Tu Mizuki Mizushiro.
Po Mordercach oraz Morderczej Księżniczce w waszych rękach ląduje Nadzieja Mordercy. To opowieść o młodszej siostrze Kyousuke, która podczas pierwszych dwóch tomów działa w tle. Mimo tych wszystkich wydarzeń, jakie mają miejsce, to nadal zwykła komedia miłosna i żebyście mogli się przy niej dobrze bawić, nie przesadziłem z przemocą. Staram się też znaleźć złoty środek pomiędzy psychopatycznymi fragmentami a komedią miłosną, jednocześnie cały czas posuwając fabułę do przodu.
Właśnie w sieci ukazała się reklama tej serii[http://www.youtube.com/watch?v=bIdBXPFvJEY] !. Lecąca w tle muzyka została napisana specjalnie na jej potrzeby, jednak brzmi jak standardowy death metal. No i część chórków jest o wiele za krótka. To naprawdę zwykła komedia miłosna, a ta muzyka i tematyka są jedynie tłem… Proszę, sprawdźcie, czy wam się spodoba.
Edytorowi Gibu, ilustratorowi Namanie, Musicago Graphics za projekt, korektorom, wszystkim osobom zaangażowanym w reklamę, przyjaciołom, rodzinie, krewnym i wszystkim ludziom z branży zaangażowanym w publikację oraz czytelnikom lubiącym i wspierającym tę serię, a także… tobie, trzymającemu tę książkę w rękach: Naprawdę serdecznie dziękuję!
Następny tom noszący tytuł „Tabu Mordercy” ma ukazać się w zimie i koncentrować się na postaci Eiri.
Mizuki Mizushiro – słuchający Architects podczas pisania.