Posłowie

Skoro obecnie czytasz drugi tom Psycho Love Comedy, oznacza to, że trafił już do księgarni. Witam ponownie albo być może po raz pierwszy, nazywam się Mizuki Mizushiro.
Tak jak sugeruje to tytuł, tom drugi tej opowieści ma miejsce podczas Zakładu Otwartego, czy też zielonej szkoły. Jak przystało na komedię romantyczną przewija się w nim wiele motywów zarówno romantycznych, jak i komediowych.
Skoro o tym mowa, podzielę się z wami tajemnicą. Niestety, dział edytorski ocenzurował fabułę, kiedy byłem dopiero w połowie tomu, bo według nich posunąłem się za daleko. Zresztą podobny los czekał także ilustracje, ponieważ były „zbyt erotyczne”…
W każdym razie czytając ten tom, i tak odnosi się właśnie takie wrażenie. Jeśli jednak dacie mu szansę, gwarantuję, że miło spędzicie przy nim czas.
Tak na marginesie, najwięcej zabawy miałem z tworzeniem broszurki. Posunąłem się nawet do napisania instrukcji poprawnego składania koszulki. Wielka szkoda, że nie mogła zostać opublikowana. A, był też ten morderczy rap.
No dobrze, skoro posłowie jest na ostatniej stronie, pora na długi sznurek podziękowań. Edytorowi, panu Gibu, ilustratorowi, panu Namanie, Musicado Graphics za projekty, wszystkim z działu reklamy, przyjaciołom, rodzinie, krewnym, wszystkim w jakiś sposób zaangażowanym w wydanie tej książki, czytelnikom, którzy przeczytali poprzedni tom, i w końcu tobie, któremu jestem najbardziej
wdzięczny za to, że trzymasz tę książkę w ręce – dziękuję. Naprawdę bardzo dziękuję.
Kolejny tom powinien trafić w wasze ręce jeszcze w lato.
Mizuki Mizushiro – podczas pisania słuchający BMTH.