Posłowie

Dziękuję za wybranie tej książki spośród niezliczonej ilości innych tytułów.
Miło mi, nazywam się Mizuki Mizushiro, a to moja debiutancka praca, która wygrała 14 edycję konkursu Enterbrain Entertainment Awards.
Chociaż motywem przewodnim tej opowieści jest dość egzotyczne „wszyscy w klasie są mordercami”, jest to komedia romantyczna i dziewczyny mają okazję zabłysnąć dzięki temu, że kontroluję poziom przemocy… Przynajmniej na razie. Fufu.
Ponieważ miejsce akcji także jest nietypowe, mogę pokazać wydarzenia, jakich próżno szukać w standardowych seriach tego typu. Dla przykładu zielona szkoła/więzienie, egzamin końcowy/śmierci czy festyn/katastrofa kulturalna.
No dobrze, pora na strumień podziękowań. Panu Gibu (mojemu edytorowi), panu Namanie (mojemu ilustratorowi), Musicago Graphics (odpowiadało za oprawę graficzną), działowi reklamy, sędziom, przyjaciołom, rodzinie, krewnym, rywalom i wszystkim innym osobom, dzięki którym ta książka ujrzała światło dzienne: serdecznie dziękuję.
Jestem wam naprawdę wdzięczny, jednak przez ograniczoną ilość miejsca muszę to wyrazić jedynie w tak streszczony sposób. Zresztą nadarzy się jeszcze wiele okazji do wyrażenia mojej wdzięczności. Muszę jeszcze podziękować…
Tobie – osobie, która kupiła tę książkę. Naprawdę dziękuję!

Mizuki Mizushiro ~podczas pisania słuchający Slipknota~